Догляд за взуттям

Як доглядати за взуттям Darkwood.ua за типом шкіри:

 

Натуральний нубук та замша

Догляд за виробами з нубуку та замші мають свої особливості на відміну від звичайної шкіри та інших матеріалів.  Дотримуючись усіх правил по догляду, взуття прослужить вам довго та надійно!

Черевики з нубука та замші від Darkwood з колекцій осінь/зима вже оброблені водовідштовхуючою речовиною та мають водозахисну мембрану німецького виробництва Epurex. 

Для того щоб взуття довго зберігало свої властивості та зовнішній вигляд є декілька рекомендацій по догляду:

1. В вологу погоду перед виходом на вулицю рекомендуємо оброблювати взуття водовідштовхуючим безкольоровим спреєм для виробів з замші та нубуку; цей спрей не лише захищає поверхню, але й зберігає яскравість кольору; 

2. Для вирівнювання напрямку поверхні або легкі забруднення чистити спеціальною щіточкою для замші та нубука;

3. При складних забрудненнях використовувати чистящу піну для замші та нубука, використовуючи м’яку паралонову губку (не щітку!);

 

ВАЖЛИВО: чистити взуття з нубуку та замші можна лише в сухому вигляді. Якщо взуття після дощу або снігу, слід йому дати висохнути при кімнатній температурі без використання батарей та допоміжних приладів, а чистити тільки після повного висихання. 

КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЄМО: прати в ручну або в пральній машині, використовувати вологу чистку ганчірками, серветками тощо. 

 

Натуральна гладка шкіра

Черевики з натуральної шкіри від Darkwood з колекцій осінь/зима вже оброблені водовідштовхуючою речовиною та мають водозахисну мембрану німецького виробництва Epurex.

Спочатку взуття варто очистити від бруду щіткою, витерти вологою, а потім сухою м'якою серветкою. Якщо взуття сильно забруднене, його можна промити прохолодною водою, намагаючись уникати потрапляння вологи всередину. У жодному разі не мити гарячою водою або під потоком води!

Для насиченості кольору: нанесіть спеціальний засіб на поверхню сухого взуття за допомогою щітки або губки. Рівномірно розподіліть засіб по всій поверхні шкіри. Почекайте, поки засіб вбереться та висохне. Залежно від того, яким кремом ви будете користуватися, це займе від 5 до 30 хвилин.

Для поліпшення зовнішнього вигляду взуття, варто обробляти його спеціальними засобами, що надають блиск і яскравість кольорів. Для полірування (додання блиску) взуття використовуються креми, віск, аерозолі, губки з нанесенням крему. Усі ці засоби можна наносити за допомогою щіток (бажано з натурального ворсу) або спеціальної тканини для полірування. 

 

ВАЖЛИВО: чистити взуття з натуральної шкіри можна і вологими серветками, але краще спочатку прибрати бруд та дати йому висохнути при кімнатній температурі без використання батарей та допоміжних приладів.

КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЄМО: прати в ручну або в пральній машині, чистити під теплою або гарячою водою

 

 

  • Перед використанням будь-яких допоміжних засобів для взуття уважно ознайомтесь з інструкцією від виробника та з терміном придатності! 
  • Використовуйте лише якісні вироби. 
  • Darkwood.ua не несе відповідальності за використання клієнтами неякісних засобів по догляду від інших виробників або некоректний догляд.


Замовлення в один клік