Міжнародний бренд Darkwood!

27 Июля 2019

Darkwood - це взуттєвий бренд міжнародної компанії із власним виробництвом в Туреччині, який зародився в 2004 році. Сьогодні бренд продається в 45 країнах світу та має партнерські представництва в Європі, США, Австралії на країнах Азії. Робочі офіси компанії знаходяться у Стамбулі, Відні, Мюнхені та Києві.

2018 рік стає знаковим для розвитку компанії - Darkwood вперше запускає власні онлайн-магазини, метою яких є прагнення ближчого знайомства клієнтом та його потребами.

Darkwood - це про незмінне поєднання стилю, комфорту та якості. Починаючи з перших ескізів і закінчуючи пакуванням, ми дбаємо кожну деталь, а наша філософія - ніколи не зупинятися і продовжувати вдосконалювати свій продукт і сервіс.

Наші майстри вміло поєднують передові технології виробництва із кропіткою ручною працею та використанням виключно якісних компонентів з Туреччини, Італії та Португалії.


Як бренд, ми прагнемо продемонструвати, що перфекціонізм кожного із членів команди у поєднанні з ефективним управлінням та вірою у свою справу та свого клієнта - це ключ до створення сучасної та відкритої бізнес-моделі, результатом якої є продукт найвищої якості за доступну ціну. Щоб у кожного з нас була можливість обирати стильне, комфортне та якісне взуття!


Повернутися до списку публікацій

КОМЕНТАРІ 0
ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
Тут ще ніхто не залишав коментар. Ви можете бути першим!
Перед публикацією коментар проходят модерацію.

Натиская на кнопку «Відправити» ви приймаєте умови Публичної оферти.

Замовлення в один клік